Ana sayfa

Shenzhen Eyesky

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5

Shenzhen Eyesky

Shenzhen Eyesky Technology Co, LTD (Marka: Eyesky) Çin'den profesyonel bir üreticidir, araştırma, geliştirme, üretim ve hava kalitesi izleme dedektörleri ve sistemlerinin güvenliği, çevre koruma ve şeylerin interneti alanında pazarlanması ile ilgileniyoruz. Gaz dedektörlerimiz ve sistemlerimiz akıllı belediye mühendisliği, yangın güvenliği, atmosfer kontrolü, petrokimya mühendisliği, Kömür madeni, metalurji, elektrik enerjisi ve özel ekipman endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Gelecekte tüm dünyada gaz dedektörleri çözüm sağlayıcılarının lider pozisyonu olmayı hedefliyoruz.

İş felsefemiz: Yetenek odaklı, İleri teknoloji, Önce müşteri;

Kalite Politikası: Üst sınıf, Gelişmeye devam, Peşinde işçilik ruhu;

Şirket misyonu: İnsanlara güvenliği sağlamak, sağlığı dünyaya geri getirmek;

Hizmet felsefesi: Doğruluk, Yüksek verimlilik, her müşteriye hızlı kolaylık;

Akıllı çevre koruma ve akıllı güvenlik entegre çözüm sağlayıcısı.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Satıcı

Markalar : EYESKY

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 5000000-10000000

İhracat p.c : 50% - 60%

Şirket tarihçesi

gelişim kursu

2010, ES10B11, ES20B serisi başarıyla geliştirildi ve Shenzhen EYESKY Technology Co., Ltd. başarıyla tescillendi.

2011, ES90C serisi başarıyla geliştirildi ve piyasada.

2012, ISO sertifikasını aldı.

2014, ES30A serisi başarıyla geliştirildi ve piyasada.

2015 yılında ES80Y-VOC serisi başarıyla geliştirildi ve piyasaya sunuldu.

2016, ES80Y-Y8 serisi başarıyla geliştirildi ve piyasada.

2017, ES80Y-A6 serisi başarıyla geliştirildi ve piyasada.

2018, Bulut platformu, ES60A altıgen bir gaz dedektörü başarıyla geliştirilmiştir ve piyasada.

Firma Servisi

Satış sonrası servis

Ücretsiz Satış Öncesi Danışmanlık

EYESKY 24 saat online hızlı satış öncesi yanıt ve ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Sorgunuzu 24 saat x 7 gün içinde yanıtlayacağız ve size zamanında e-posta ve telefonla teknik destek sağlayacağız.

Üretimin Sıkı Kalite Kontrolü

Bir dedektör üretimi tamamlandıktan sonra, son bir titiz inceleme sürecinden ve zor bir sorgulama hattından geçirilmelidir: Tüm tasarım sorunları çözüldü mü? Ürün sıkı göz alıcı standardına uyuyor mu? Tüm onaylar güvence altına alındı ​​mı? Bu nedenle, tüm hammadde ve PCB üzerinde yaşlanma testi yapacağız ve üretim sırasında tüm dedektörleri iyi kalibre edeceğiz, en önemlisi, dedektörleri sevkiyat öncesi bir pc tarafından bir pc ile incelemek için profesyonel QC ekibimiz var. Tüm testler geçilirse, ürün Eyesky'nin adını taşımaya hazırdır.

1 hafta Hızlı Teslimat

Üretim ve stok kalemlerini yapıyoruz, bu ürünler için 3-5 gün hızlı teslimat süresi sunuyoruz. Diğer büyük siparişler ve ısmarlama ürünler için, öncelikli müşteri olarak davranacağız ve ilk kez kargonuzu üreteceğiz.

Mükemmel Satış Sonrası Servis

 

Tepki Süresi: müşteri geri bildirimi aldıktan sonra 24 saat satış sonrası teknik destek sağlarız.

Müşteriler dedektörlerimizin nasıl çalıştırılacağını bilmiyorsa, e-posta, telefon görüşmeleri veya videolar aracılığıyla 24 saat çevrimiçi hizmet sağlayacağız. Müşteriler, dedektörlerimizi iç pazardaki distribütör olarak satmak isterlerse, öncelikle müşterilerin dedektörleri test etmeleri için örnek siparişleri destekleyeceğiz, ardından dedektörlerin nasıl kurulacağını ve satılacağını öğretmek için eğitim vereceğiz. Bir dizi literatür rehberliği, video kursu ve şirket ziyaretini içeren eğitim.

Garanti: Tüm dedektörler 12 ay garanti kapsamındadır, doğru çalışma şartlarında ücretsiz onarım ücretsizdir. Bu nedenle, dedektörümüzün kullanıcıları veya dağıtıcıları ne olursa olsun, kalite veya satış sonrası servis konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Şirket takım

Eyesky, yüksek nitelikli profesyonel bir ekip için ilgili profesyonel üst düzey yetenek ve teknolojiyi bir araya getirir. Satış Departmanı, Ar-Ge Departmanı, QC Dep., Satış Sonrası Servis Dep., Üretim Dep. Ve İnsan Kaynakları Dep. İşimizin genişlemesi olarak, daha fazla arkadaş kabul ediyoruz

Ar-Ge Ekibi


Eğitim, tüm üyeler için zorunlu bir kurstur ve yeteneklerimizi geliştirmemize ve yaşamın güzelliğini bulmamıza yardımcı olacak çeşitli eğitimler düzenleyeceğiz. Birlikte öğrendiğimiz ve çalıştığımız zamanı değerlendiriyoruz.

BİZİM TAKIM

Her ayın başında, kendi hedeflerimizi belirleyeceğiz ve ödülleri önceden belirleyeceğiz. Herhangi bir grup hedeflerine ulaşırsa, yalnızca kazanan olan ödüllerinin tadını çıkarabilirler. Renkli açık hava etkinlikleri. Hayatın tadını çıkar!

İLETİŞİM

Adres: 17G, Kechuang Binası, Quanzhi Teknoloji İnovasyon Parkı, Houting Maozhoushan Endüstri Parkı Endüstri Binası, Houting topluluğu, Shajin Caddesi, Baoan Bölgesi, Shenzhen

Fabrika adres:17G, Kechuang Binası, Quanzhi Teknoloji İnovasyon Parkı, Houting Maozhoushan Endüstri Parkı Endüstri Binası, Houting topluluğu, Shajin Caddesi, Baoan Bölgesi, Shenzhen